Logo
Loading

News and Events

28/05/2024

Liboost®: posilňovač libida

Liboost® je extrakt z damiány (Turnera diffusa) štandardizovaný na ≥ 1,5 % bioflavonoidov pomocou HPLC a na skupinu 3 biomolekúl, ktoré súvisia s vlastnosťami zvyšujúcimi sexuálnu chuť*.

Extrakty z damiány patria medzi najviac falšované zložky, zvyčajne obohatené o iné extrakty. Štandardizácia Liboost® zabezpečuje homogenitu extraktu a zabraňuje falšovaniu.

Listy rastliny damiána sa používali v tradičnej medicíne už u starých Mayov ako afrodiziakum a na posilnenie a stimuláciu sexuálnych funkcií. Vedecké dôkazy podporujú tieto tvrdenia pre čistý a značkový damiánový extrakt Liboost® v nízkej dávke 300 mg denne.

Ako to funguje u mužov? 

Hlavné mechanizmy účinku Liboost® u mužov:

 • Uvoľňovanie oxidu dusnatého (NO): Liboost® môže zvýšiť uvoľňovanie NO (oxidu dusnatého) v endotelovom tkanive, čím podporuje rozšírenie ciev*.
 • Inhibícia aktivity PDE-5: Liboost® môže inhibovať enzým kľúčový pre degradáciu cGMP, ktorý vyvoláva relaxáciu hladkého svalstva, čo vedie k erekcii penisu*.
 • Rovnováha hladiny testosterónu: Liboost® môže inhibovať degradáciu testosterónu, čím udržiava jeho hladinu pre primeranú erektilnú funkciu.
Ako to funguje u žien?

Pri ženskej sexuálnej dysfunkcii je zmenené uvoľňovanie NO v hladkom svale pošvy.

Mechanizmy účinku u žien sú:                                                 

 • Uvoľňovanie oxidu dusnatého (NO): Liboost® zvyšuje uvoľňovanie NO, čím podporuje normálne správanie v prvej fáze ženskej sexuálnej funkcie*.                   
 • Inhibícia aktivity PDE-5: Liboost® môže inhibovať enzým, ktorý je kľúčový pre degradáciu cGMP, a ktorý vyvoláva relaxáciu hladkého svalstva, čo má za následok uvoľnenie hladkého svalstva pošvy                                                                          
 • Zvyšuje hladinu testosterónu: Liboost® zvyšuje hladinu testosterónu, ktorý môže inhibovať degradáciu testosterónu, udržiavať jeho hladinu pre primeranú sexuálnu túžbu*.
Prečo Liboost®

Prvý unisex prírodný extrakt pre sexuálnu výkonnosť               

 • Pravý extrakt z damiány (Turnera diffusa)
 • Štandardizovaný na ≥ 1,5 % celkových bioflavonoidov s prospešnými - vlastnosťami preukázanými* HPLC
 • Najnižšia denná dávka: 300 mg/deň
 • Podľa spotrebiteľskej štúdie by si Liboost™ kúpilo alebo odporučilo približne 80 % účastníkov
 • Vyrobené v Španielsku
 • Mimoriadna kontrola kvality na preukázanie neprítomnosti falšovateľov.

Liboost® podporuje podporu sexuálnej túžby, libida,  sexuálneho vzrušenia a uvoľnenia bez nežiaducich vedľajších účinkov a liekových interakcií. Tento značkový, vo vode rozpustný rastlinný extrakt nie je geneticky modifikovaný a nie je ožarovaný. Každá šarža prechádza náročnými testami kontroly kvality, aby sa zabezpečilo  homogenitu a čistotu.

Liboost® možno ľahko formulovať do kapsúl a mäkkých gélov a používať v niekoľkých ďalších formách ako sú sirupy, ampulky a prípravky "ready to drink" a "ready to mix" formulácie.

Liboost® od Pharmactive Biotech Products S.L. distribuuje spoločnosť Faravelli sro v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. Viac informácií si vyžiadajte na info@faravelli.cz

 

 

 

 

 

ref: https://pharmactive.eu/liboost-all-natural-support-for-the-sexual-health-of-men-and-women/

 

 

 

 

Kategórie

N/D

TagsChcete byť stále informovaní o našich novinkách?
Prihláste sa k odberu nášho newslettera!Odoberaním nášho newslettera súhlasíte so our privacy policy