Logo
Loading

News and Events

21/05/2024

Zlepšuje náladu a znižuje stres

Affron® je jedinečný šafránový extrakt, ktorý pôsobí na psychofyzickú pohodu.
Distribuuje ho spoločnosť Faravelli s.r.o. a vyrába ho firma Pharmactive Biotech Products, ktorú časopis Silicon Review v roku 2020 zvolil za jednu z 50 najinovatívnejších spoločností.

Deväť publikovaných klinických štúdií, ktorých sa zúčastnilo 740 osôb, potvrdzuje jeho účinnosť: affron® zlepšuje náladu a spánok a znižuje stres tým, že inhibuje mechanizmus spätného vychytávania dopamínu, noradrenalínu a serotonínu: zvýšením koncentrácie týchto neurotransmiterov podporuje psychickú pohodu.
Zlepšuje taktiež príznaky menopauzy. Vynikajúce je taktiež jeho pôsobenie na športový výkon a skrátenie doby regenerácie.

affron® sa vyrába za použitia AFF® ON COOL Tech, patentovaného nízkoteplotného procesu, ktorý umožňuje získať šafrán vyššej kvality pri menšom priemyslovom spracovaní, nižšej spotrebe energie a nulovom obsahu chemikálií.
Šafrán affron®, ocenený v roku 2021 spoločnosťou Frost&Sullivan ako najlepší šafrán na trhu, distribuuje spoločnosť Faravelli s.r.o. v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

Vyžiadajte si informácie: info@faravelli.cz

 

 

 

 

 

 

Kategórie

N/D

TagsChcete byť stále informovaní o našich novinkách?
Prihláste sa k odberu nášho newslettera!Odoberaním nášho newslettera súhlasíte so our privacy policy